Oferta

Projektowanie, wdrażanie, oprogramowanie oraz uruchamianiem systemów automatyki przemysłowej. Pracujemy na sprzęcie i oprogramowaniu różnych producentów. Jesteśmy integratorami systemów sterowania i w naszych projektach opieramy się na wysokiej jakości komponentach takich firm jak:

Programowanie oraz implementacja czytników kodów 1D i 2D.

Systemy wizyjne. 

Mamy przyjemność przybliżyć Państwu wizerunek firmy „ELMOS”. Usługowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „ELMOS” w Tomaszowie Mazowieckim działa od 1 stycznia 1994 roku. W roku 2005 otworzyliśmy nowe biuro we Wrocławiu. Firma od początku powstania wykonuje sterowania linii technologicznych, jak i pojedynczych urządzeń, stosując najnowocześniejsze rozwiązania – sterowniki PLC, terminale operatorskie a także wizualizację komputerową. Dla naszych klientów zapewniamy pomoc techniczną z zakresu doboru jak i wdrożenia oferowanych na rynku elementów automatyki.

Od początku istnienia firmy, podstawą jej sukcesu jest dostrzeganie potrzeby zmian i umiejętność ciągłego rozwoju, podnoszenie kwalifikacji, aktywne wdrażanie najnowszych rozwiązań technicznych i organizacyjnych związanych z pomiarami i automatyką, współpraca ze starannie dobranymi dostawcami oraz jakość świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenia zdobyte podczas wykonywania aplikacji pozwalają nam dziś zaoferować Państwu współpracę na najwyższym poziomie.

W naszej pracy opieramy się na komponentach renomowanych firm takich jak: Rockwell Automation, Siemens, Fanuc, Mitsubishi, Omron, Pro-Face, Turck, Sick.

Szczególnie bogate doświadczenie posiadamy w aplikacji komponentów jak i oprogramowania firmy Rockwell Automation oraz Siemens. Ponadto jesteśmy autoryzowanymi partnerami firmy GE Intelligent Platforms.

Oferujemy swoim klientom między innymi:

  • projektowanie;
  • tworzeniem systemów rozproszonych automatyki przemysłowej opartych na sieciach Profibus, Ethernet, Asi, DeviceNet, RIO, ControlNet;
  • programowanie i serwisowanie sterowników PLC różnych producentów;
  • wizualizację na panelach operatorskich i komputerach PC;
  • uruchamianie systemów automatyki;
  • montaże elektryczne i AKP;
  • modernizację maszyn;

Mamy nadzieję, że nasze bogate doświadczenie pozwoli na nawiązanie z Państwem bliższej i owocnej współpracy. Chętnie odpowiemy na każde zapytanie czy wątpliwości. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. W działalności gospodarczej jesteśmy solidni.

 

Zapraszam do współpracy.
Wojciech Kaczmarski